KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15407157
nr 1540 7157
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/150. Bildmått: 21x25 cm, oramat löst blad, bladets mått: 43x39,5 cm
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:58
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert